zp-logo-merged2

Naszym głównym celem jest wspieranie działalności i koordynacja wszystkich namiestnictw – zuchowego, harcerskiego, starszoharcerskiego jak i wędrowniczego przez pomoc programową. Przez program rozumiemy całokształt działań podejmowanych przez drużynowego służących wychowaniu młodego człowieka. Celem tych działań jest wspieranie dzieci i młodzieży we wszechstronnym rozwoju i kształtowaniu charakteru. Tworzymy propozycje i przedsięwzięcia programowe wzmacniające realizację programu gromad i drużyn.

W skład Zespołu Programowego wchodzą:

Dagmara Mrzewa - Nasza szefowa zespołu. Mimo tego, że jest najmniejszym członkiem naszego zespołu Dagmarę usłyszycie zawsze i wszędzie. Wieloletnie doświadczenie jako drużynowej wnosi do zespołu zawsze sprawdzone pomysły.

Justyna Stuczyńska vel. Stuczka – Nasz najbardziej doświadczony członek zespołu. W Justyny słowniku nie ma takie słowa jak ‘’niemożliwe’’. Stanowcza i konsekwentna, a na dodatek tego zawsze uśmiechnięta.

Kuba Warszawski – Najbardziej analityczny umysł w zespole. Kuba jest nie tylko niesamowitym specem d.s. pracy z harcerzami starszymi, ale też urodzonym programowcem. W wolnych chwilach zajmuje się rozśmieszaniem pozostałych członków.

Ewa Wlazeł – Ewa jest naszym specjalistą nie tylko od spraw programu, ale również od strony graficznej. Jej częste podróże niosą za sobą świeże i często nietuzinkowe pomysły, dzięki czemu wspaniale motywuje członków zespołu.

Tobiasz Majak – Z całą pewnością można nazwać go: “człowiek-charyzma’’. Jego głowa pęka od kreatywnych pomysłów. Jest idealnym połączeniem poczucia humoru i profesjonalizmu.

Maja Deszcz – Niech jej nazwisko Was nie zwiedzie, na jej twarzy zawsze gości słońce! Maja dzięki swojej codziennej pracy z wędrownikami wprowadza do zespołu obrzędowy klimat. Krążą plotki, że doskonale zna się na sprawach kwatermistrzowskich.

Patrycja Piątek – najmłodszy członek zespołu napełniony świeżą energią. To ona stoi za masą szalonych pomysłów i przedsięwzięć. Doskonale zorganizowana, pamięta o tym, o czym zapomną wszyscy poprzednicy.